_

درباره شرکت اسپیدر

شرکت درب‌های پرسرعت اسپیدرز یک کمپانی فعال در زمینه تولید و عرضه انواع درب‌های پرسرعت صنعتی در کشور انگلستان است که با استفاده از تجربه و تخصص خود به عنوان یکی از پیشروان در صنعت درب‌های اتوماتیک پرسرعت در دنیا شناخته ‌شده است.این شرکت در دو کشور ایتالیا و ایران نیز دارای شعب می‌باشد که ما در ایران به عنوان نمایندگی آن از سال ۱۳۸۵ تا به حال تحت لیسانس اسپیدرز انگلستان در حال فعالیت هستیم.
درب‌های پرسرعت اسپیدرز با استفاده از فناوری‌های نوین و مواد با کیفیت با ساختاری تمام آلمینیوم و آلمینیوم ادغام شده با pvc تولید می‌شوند و با تجهیزاتی مانند سامانه‌های حفاظتی پیشرفته، سنسورهای حضور، کنترل کننده‌های الکترونیکی، هوش مصنوعی و موتورهای قدرتمند نصب و اجرا می‌شوند.
همچنین، این درب‌ها دارای سیستم‌های امنیتی هستند که در صورت تشخیص هرگونه مانع یا حضور افراد در مسیر درب، مانع از بسته شدن درب می‌شوند. علاوه بر همه این‌ها با استفاده از امکانات تکنولوژی هوش مصنوعی درب‌ها در لحظه‌ها و پارامترهای تعریف شده به سرعت باز و بسته می‌شوند که همین امر باعث صرفه جویی در انرژی و هزینه‌ها خواهد شد. ما به لطف تجربه به دست آمده در این صنعت توانسته‌ایم رضایت تمامی مشتریان خود را جلب کنیم. با اسپیدرز درب‌ها با ساز شما کوک خواهند شد. 

گروه نصب اسپیدر
گروه نصب اسپیدر
۸۸٪

نصب

۹5٪

طراحی و اجرا

100٪

رضایت

ما اجتماعی هستیم