درب پرسرعت صنعتی اصفهان  

امروزه پیشرفت تکنولوژی و فناوری باعث تغییر و تحول در همه عرصه‌ها و زمینه‌ها شده است. تولید انواع درب‌ پرسرعت صنعتی در اصفهان نتیجه‌ای از پیشرفت تکنولوژی در زمینه تولید درب‌های مختلف است. درب‌های صنعتی انواع مختلفی دارند و در ساخت آن‌ها  تمامی نیازهای فضاهای مختلف در نظر گرفته می‌شود. مزایای این نوع درب‌ها باعث شده تا در صنایع مختلف به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرند. ما در اسپیدرز در زمینه تولید و فروش انواع درب‌های سریع صنعتی فعالیت می‌کنیم و متناسب با مشخصات فضای مورد نظر شما، انواع درب پرسرعت صنعتی در اصفهان مناسب را ساخته و آن را در محل مورد نظر نصب می‌کنیم.

درب پرسرعت صنعتی در اصفهان
درب سریع صنعتی در اصفهان

درب صنعتی چیست؟ 

درب صنعتی یکی از انواع درب اتوماتیک در اصفهان است که برای باز و بسته کردن آن نیازی به دخالت دست نیست و از سیستم‌های هیدرولیکی، الکترونیکی و مکانیکی در ساخت آن استفاده می‌کنند. اغلب در محیط‌های صنعتی یا مکان‌هایی که لازم است در برابر گرد و غبار، رطوبت، دما، صدا و امنیت به طور دقیق کنترل شوند، از درب صنعتی در اصفهان استفاده می‌کنند. بیمارستان‌ها، کارخانه‌ها و فرودگاه‌ها چند نمونه از مکان‌هایی هستند که درب صنعتی در آن‌ها به کار برده می‌شود. 

انواع درب سریع صنعتی در اصفهان 

اسپیدرز تمام تلاش خود را در زمینه رفع نیازهای مختلف مشتریان به کار گرفته است و انواع درب‌های سریع صنعتی را متناسب با مشخصات محیط مورد نظر تولید می‌کند. از انواع درب‌های سریع صنعتی که توسط اسپیدرز ساخته می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

درب سریع فولد آپ

درب سریع رول آپ

درب فست رول

درب سکشنال صنعتی

درب‌های آشیانه

ویژگی‌های درب صنعتی اصفهان

خرید درب سریع صنعتی  در اصفهان برای مشتریان مزایای زیادی به همراه دارد، زیرا این درب‌ها از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار هستند. تعدادی از مهم‌ترین ویژگی‌های درب‌های صنعتی اصفهان عبارت‌اند از:

  • به صرفه‌جویی در مصرف انرژی کمک می‌کنند. این ویژگی باعث کاهش هزینه‌های مربوط به مصرف انرژی می‌شود و باعث تنظیم هزینه‌ها در هر دو فصل گرما و سرما خواهد شد.
  • در برابر سرقت از ایمنی بالایی برخوردار هستند. عملکرد سریع باز و بسته‌شدن این درب‌ها، نقش مؤثری در حفظ ایمنی محیط مورد نظر دارد. از طرفی استحکام و کیفیت ساختاری بالای آن‌ها باعث می‌شود تا در برابر شکستگی و آسیب دیدن مقاومت خوبی داشته باشند.
  • قطعات به کار رفته در ساخت این درب‌ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند. برای ساخت درب‌های صنعتی از قطعاتی باکیفیت  بالا استفاده می‌شود. ریل‌های به کار رفته در ساخت درب و سیستم ضد ضربه آن از کیفیت بالایی برخوردار هستند.
  • از آلودگی محیط جلوگیری می‌کنند. این نوع درب‌ها به دلیل عملکرد منحصر به فرد و سریع خود از ورود آلاینده‌ها به فضای داخلی جلوگیری می‌کنند.
درب سریع صنعتی اصفهان

 نکات مهم در خرید درب صنعتی اصفهان

درب صنعتی از انواع درب اتوماتیک است که برای باز و بسته کردن آن نیازی به دخالت دست نیست و از سیستم‌های هیدرولیکی، الکترونیکی و مکانیکی در ساخت آن استفاده می‌کنند. اغلب در محیط‌های صنعتی یا مکان‌هایی که لازم است در برابر گرد و غبار، رطوبت، دما، صدا و امنیت به طور دقیق کنترل شوند، از درب صنعتی استفاده می‌کنند. بیمارستان‌ها، کارخانه‌ها و فرودگاه‌ها نمونه‌ای چند از مکان‌هایی هستند که درب صنعتی در آن‌ها به کار برده می‌شود.

1- قرار است درب صنعتی در داخل کارخانه یا شرکت نصب شود؟
2- آیا قرار است درب صنعتی در فضای بیرونی نصب شود؟

 

بعد از آن که پاسخ مربوط به این سؤال‌ها را یافتید باید از مشخصات مربوط به محل نصب درب‌ها آگاهی کامل داشته باشید. یافتن پاسخ درست برای این مسائل به شما کمک خواهد کرد تا مواد سازنده درب صنعتی را تشخیص دهید و بر اساس نیازهایتان بهترین درب را با بهترین ماده سازنده شناسایی کنید. برای مثال در محیط‌هایی که خطر سرقت بالا باشد از درب‌های آهنی صنعتی استفاده می‌کنند که جنس آن‌ها از استیل است.
از دیگر نکاتی که در هنگام خرید درب صنعتی اصفهان باید به آن‌ها توجه کنید؛ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

چگونگی باز و بسته شدن درب

 باز و بسته شدن برخی به سمت بالا و پایین و برخی دیگر به سمت راست یا چپ است. با توجه به حمل و نقل کالاهای مورد نظرتان باید به نوع باز و بسته شدن درب توجه کنید. 

 نحوه کنترل درب

مسئله دیگری که باید در هنگام خرید درب صنعتی به آن توجه کنید، شیوه کنترل درب است. آیا کنترل از را دور را ترجیح می‌دهید یا می‌خواهید با دست آن را باز کنید؟

 اندازه درب

اندازه درب صنعتی باید به طور دقیق متناسب با اندازه محل مورد نظر باشد. اسپیدرز برای این که اندازه‌گیری‌ها و ساخت به طور دقیق انجام شود، کارشناسان خود را به محل مورد نظر می‌فرستد تا تمام اندازه‌ها به درستی ثبت شوند.

فروش درب صنعتی اصفهان  

در هنگام فروش درب صنعتی اصفهان، خریداران موارد مختلفی را در نظر دارند که کیفیت بالا و هزینه نهایی از مهم‌ترین آن‌ها خواهد بود. اسپیدرز کیفیت بالای قطعات به کار رفته در ساخت انواع درب‌های صنعتی را تضمین می‌کند و در صورتی که بعد از نصب درب، کوچک‌ترین مشکلی وجود داشته باشد، برای تعمیر یا تعویض قطعات اقدام خواهد کرد. قیمت درب‌های ساخته شده توسط این برند بر اساس پارامترهای مدنظر شما متفاوت خواهد بود.

 قیمت درب صنعتی اصفهان 

عوامل مختلفی در قیمت درب صنعتی اصفهان تأثیر می‌گذارند. آشنایی با این پارامترها می‌تواند به شما در هنگام خرید درب و برآورد تقریبی قیمت‌ها کمک کند. مهم‌ترین پارامترهای تأثیرگذار در قیمت درب صنعتی اصفهان عبارت‌اند از: