درب اتوماتیک در اصفهان 

درب‌ اتوماتیک در اصفهان یکی از کاربردی‌ترین درب‌ها در صنعت ساختمان است که در انواع مختلف و تنوع بالایی تولید می‌شود.  این مدل درب‌ها به صورت خودکار باز و بسته می‌شوند و ایمنی بالایی دارند. همچنین موجب سهولت در رفت و آمد ساکنین و کاهش اتلاف وقت در باز و بسته کردن درب ساختمان می‌شوند. وجود این مزیت‌ها، خرید و نصب درب اتوماتیک را به یکی از ملزومات ساختمان‌های امروزی تبدیل کرده است.
شرکت اسپیدرز یکی از تولیدکنندگان مطرح در زمینه تولید و عرضه انواع درب‌های اتوماتیک در اصفهان به ویژه درب‌های اتوماتیک پرسرعت است که تحت لیسانس اسپیدرز انگلستان در ایران فعالیت دارد. درب‌های اتوماتیک اسپیدرز با استفاده از فناوری‌های روز دنیا و با کیفیت بالا ساخته و با تجهیزاتی مانند سنسورهای حفاظتی، کنترل کننده‌های الکترونیکی، هوش مصنوعی و موتورهای قدرتمند نصب و اجرا می‌شوند.

درب اتوماتیک در اصفهان
درب برقی در اصفهان

درب اتوماتیک چیست و چه کاربردی دارد؟ 

درب اتوماتیک یکی از انواع درب است که به صورت خودکار و یا با استفاده از ریموت کنترل از راه دور، باز و بسته می‌شود. این نوع درب دارای حسگرهای مخصوصی است که در زمان ورود و خروج فعال شده و باعث باز و بسته شدن درب می‌شوند.
مهم‌ترین هدف استفاده از درب اتوماتیک در اصفهان، سهولت در رفت و آمد است. از این رو در مکان‌های مختلف به ویژه مکان‌های پر رفت و آمد مانند فروشگاه‌های تجاری، بیمارستان‌ها، ادارات و سازمان‌های دولتی و خصوصی، هتل‌ها، بانک‌ها، پارکینگ‌ها و … درب برقی اتوماتیک به کار می‌رود. 

درب اتوماتیک پرسرعت در اصفهان

سرعت باز و بسته شدن درب‌های اتوماتیک با توجه به نوع ساختار و اجزای آن‌ها متفاوت است. گاهی اوقات در مکان‌هایی نیاز به درب‌های برقی با سرعت بالا است تا رفت و آمد به آسانی هرچه تمام‌تر و با سرعت عمل بیشتری صورت بگیرد. از این رو شرکت اسپیدرز به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان درب‌های اتوماتیک ایران و اصفهان، محصولات منحصر به فردی را به عنوان درب پرسرعت تولید و عرضه می‌کند.
از مهم‌ترین درب‌های پرسرعت برقی اسپیدرز می‌توان به درب اختصاصی اسپیدرز، درب آتش نشانی پرسرعت، درب سریع صنعتی، درب سکشنال صنعتی، درب‌ های اسپید، درب آشیانه، درب پرسرعت فولد آپ، درب رول آپ و درب فست رول اشاره کرد.

درب پرسرعت صنعتی در اصفهان

خرید انواع درب اتوماتیک در اصفهان

 اگر قصد خرید درب اتوماتیک در اصفهان را دارید، ابتدا باید با انواع آن آشنا شوید. سپس با توجه به مکان مورد استفاده بهترین درب برقی را انتخاب کنید. انواع در برقی اتوماتیک از نظر نوع و محل نصب شامل موارد زیر می شود:

 

درب اتوماتیک شیشه ای

یکی از پرکاربردترین انواع درب برقی در اصفهان، درب شیشه‌ای اتوماتیک است. از این درب اتوماتیک در مکان‌های مختلف پر رفت و آمد مانند ورودی مراکز خرید و فروشگاه‌های تجاری، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، آزمایشگاه‌ها، ادارات، مراکز تفریحی و … استفاده می‌شود.
درب شیشه‌ای برقی علاوه بر سهولت در رفت و آمد، از ورود گرد و غبار به محیط داخل نیز جلوگیری می‌کند. همچنین استفاده در اتومات در مکان‌های پر تردد باعث جلوگیری از اتلاف انرژی می‌شود. عدم انتشار ویروس‌های بیماری زا به خاطر نداشتن دستگیره یکی دیگر از مزایای این نوع درب به شمار می‌رود.
این نوع در شامل یک سازه آلومینیومی، قاب و فریم، شیشه سکوریت نشکن یا شیشه لمینت، حسگرهای مخصوص و یک اپراتور جهت باز و بسته شدن است. در شیشه‌ای اتومات در مدل‌های مختلف تولید می‌شود که از نظر ظاهر و کاربرد تقسیم بندی می‌گردد. 

 درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ 

درب اسلایدینگ یا کشویی یکی از انواع درب‌های اتوماتیک برقی است که برای باز و بسته شدن به سمت طرفین حرکت می‌کند. این درب جزو پرفروش‌ترین درهای برقی محسوب می‌شود که در مکان‌های مختلف می‌تواند نصب گردد.
سرعت باز و بسته شدن لت‌های در اسلایدینگ قابل تنظیم است و این امر می‌تواند در مکان‌های بسیار پر تردد کاربردی باشد. لت‌های در کشویی برقی در یک راستا اما در خلاف جهت یکدیگر باز و بسته می‌شوند.
برای تولید، نصب و اجرای درب اتوماتیک کشویی هیچ محدودیتی از نظر ابعاد و اندازه وجود ندارد. این درب حتی تا ارتفاع پنج متر و عرض هفت متر به صورت کشویی قابل تولید و نصب است.

 درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

این نوع درب برقی از نظر عملکرد به درب کشویی یا همان اسلایدینگ شباهت دارد. اما تعداد لت‌ها و نحوه باز و بسته شدن آنها کمی متفاوت است. در درب‌های کشویی دو لت شیشه وجود دارد که به طرفین باز می‌شوند. ولی در مدل‌های تلسکوپی در اتوماتیک، دو لنگه یا چهار لنگه شیشه متحرک از وسط به طرفین باز می‌شوند.
هنگام باز شدن در برقی تلسکوپی، لت‌ها یا لنگه‌های درب که از جنس لمینت یا سکوریت هستند روی یکدیگر قرار می‌گیرند. این امر موجب می‌شود در فضاهای کوچک باز و بسته شدن در به راحتی صورت بگیرد.

 درب اتوماتیک شیشه ای گردان

یکی از گران‌ترین و خاص‌ترین انواع در برقی شیشه‌ای، درب گردان است. این درب اتومات ظاهر زیبا و منحصر به فردی دارد و معمولاً در مکان‌هایی هایی همچون ورودی هتل‌های چند ستاره، مراکز خرید لوکس، مراکز اداری مجلل و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در اتوماتیک چرخان دارای یک سیلندر شیشه‌ای به شکل استوانه است که در مرکز آن یک شفت و لوله فلزی اصلی تعبیه شده است. تعدادی باله یا همان لت‌های شیشه‌ای نشکن از جنس لمینت یا سکوریت به این لوله اصلی متصل هستند که به صورت گردان درون سیلندر استوانه‌ای به چرخش در می‌آیند. 

 درب اتوماتیک شیشه ای لولایی

درب لولایی که با نام در اتومات سوئینگ نیز شناخته می‌شود، یکی دیگر از انواع در برقی است که به صورت تک لنگه یا دو لنگه اجرا می‌شود. درب اتوماتیک لولایی قابل تنظیم است و می‌توان برای ورود و خروج یکی از لنگه‌ها یا هر دو آنها را مورد استفاده قرار داد.
نحوه باز و بسته شدن لنگه‌های درب شیشه‌ای لولایی با توجه به محل نصب متفاوت است. اگر فضای داخلی کم باشد می‌توان این درب را به گونه‌ای تنظیم کرد که لت‌های آن به سمت بیرون باز شوند و اگر فضای داخل از ابعاد و اندازه مناسب برخوردار باشند می‌توان لت‌ها را به سمت داخل باز کرد.
در سوئینگ برقی در مکان‌های مختلفی که فضای کناره یا طرفین ورودی کافی ندارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. حسگرهای این نوع در اتومات دقت بالایی دارند که هنگام باز و بسته شدن به افراد برخورد نداشته باشند.

 درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

این نوع درب برقی از نظر عملکرد به درب کشویی یا همان اسلایدینگ شباهت دارد. اما تعداد لت‌ها و نحوه باز و بسته شدن آنها کمی متفاوت است. در درب‌های کشویی دو لت شیشه وجود دارد که به طرفین باز می‌شوند. ولی در مدل‌های تلسکوپی در اتوماتیک، دو لنگه یا چهار لنگه شیشه متحرک از وسط به طرفین باز می‌شوند.
هنگام باز شدن در برقی تلسکوپی، لت‌ها یا لنگه‌های درب که از جنس لمینت یا سکوریت هستند روی یکدیگر قرار می‌گیرند. این امر موجب می‌شود در فضاهای کوچک باز و بسته شدن در به راحتی صورت بگیرد.

 درب اتوماتیک شیشه ای گردان

درب گرد همان درب برقی کشویی است اما با این تفاوت که لت‌های آن صاف نبوده و دارای قوس و انحنا هستند. از این درب در مکان‌هایی استفاده می‌شود که محل ورودی یا خروجی آن‌ها به صورت گرد و نیم دایره و غیر تخت طراحی شده است.
میزان باز شدن لنگه‌های در گرد اتومات بیشتر از مدل کشویی است. قابل ذکر است که در برقی گرد به خاطر لت‌های شیشه‌ای قوس دار گران‌تر از درب‌های اسلایدینگ اتومات هستند.

 درب اتوماتیک شیشه ای گرد

 درب گرد همان درب برقی کشویی است اما با این تفاوت که لت‌های آن صاف نبوده و دارای قوس و انحنا هستند. از این درب در مکان‌هایی استفاده می‌شود که محل ورودی یا خروجی آن‌ها به صورت گرد و نیم دایره و غیر تخت طراحی شده است.
میزان باز شدن لنگه‌های در گرد اتومات بیشتر از مدل کشویی است. قابل ذکر است که در برقی گرد به خاطر لت‌های شیشه‌ای قوس دار گران‌تر از درب‌های اسلایدینگ اتومات هستند.

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی

موارد استفاده از این نوع درب شیشه‌ای برقی کم است و معمولاً در مکانهایی که ورودی و خروجی آنها در قسمت گوشه یا همان کنج ساختمان است، نصب می‌شود. نحوه عملکرد باز و بسته شدن درب مثلثی همانند درب‌های کشویی است اما با این تفاوت که لنگه‌های متحرک به صورت زاویه دارد و 90 درجه حرکت می‌کنند. 

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

برای مکان‌هایی که عرض ورودی کمی دارند و لنگه‌های درب فضای کافی برای باز و بسته شدن ندارند، از درب اتومات تاشو یا فولدینگ استفاده می‌شود. این در برقی حداکثر فضای ممکن را برای عبور و مرور در اختیار شما قرار می‌دهد و تردد را آسان می‌کند.
در برقی فولدینگ که با نام در اتوبوسی یا در آکاردئونی نیز شناخته می‌شود، در ورودی مکان‌های مختلفی مانند فروشگاه‌های تجاری کوچک، ساختمان‌های اداری و آموزشی، کارگاه‌ها و … بیشترین کاربرد را دارد. 

مزایای خرید درب اتوماتیک شیشه ای 

در برقی شیشه ای دارای مزیت های مختلفی است که موجب شده امروزه اکثر معماران از این نوع درب در ساختمان های مختلف استفاده کنند. از مهمترین مزایای درب شیشه ای اتوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صرفه جویی در فضای مورد نیاز برای باز و بسته شدن درب
 • سهولت در رفت آمد مخصوصا در مکان های پر تردد مانند مراکز تفریحی، مراکز تجاری و …
 • بهبود امنیت و کنترل ورود و خروج
 • کاهش ازدحام در زمان ورود و خروج
 • زیبایی ظاهری در معماری ساختمان
 • جلوگیری از ورود گرد و غبار به محیط داخلی ساختمان
 • جلوگیری از انتشار ویروس های بیماری زا به خاطر نداشتن دستگیره
 • صرفه جویی در انرژی و جلوگیری از اتلاف آن

 درب اتوماتیک پارکینگی

امروزه در ساختمان‌های مختلف مسکونی و تجاری جهت رفاه حال رانندگان، از درب‌های اتوماتیک برقی استفاده می‌شود. با وجود این نوع درب دیگر نیازی نیست راننده برای باز و بسته کردن درب از خودرو پیاده شود.
درب اتوماتیک پارکینگ در اصفهان دارای مدل‌های مختلفی است که هر کدام از ساختار مخصوص به خود برخوردارند و در مکان‌های مختلف نصب و اجرا می‌شوند.

 درب اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک پارکینگی سکشنال

 امروزه در ساختمان‌های مختلف مسکونی و تجاری جهت رفاه حال رانندگان، از درب‌های اتوماتیک برقی استفاده می‌شود. با وجود این نوع درب راننده دیگر نیازی به پیاده شدن از خودرو برای باز و بسته کردن درب نیست.
در برقی پارکینگ دارای مدل‌های مختلفی است که هر کدام از ساختار مخصوص به خود برخوردارند و در مکان‌های مختلف نصب و اجرا می‌شوند. 

درب اتوماتیک پارکینگی ریلی

یکی از پرکاربردترین و پرفروش‌ترین انواع در برقی پارکینگ، درب ریلی است. از این در برای ورودی پارکینگ ساختمان‌های مسکونی ویلایی، گاراژها، کارخانه‌ها و کارگاه‌ها و … استفاده می‌شود. به طور کلی در مکان‌هایی که محل عبور و مرور فضای کافی دارد و ابعاد و اندازه درب بزرگ است، از سیستم ریلی برای باز و بسته شدن بهره می‌گیرند.
درب پارکینگی ریلی با استفاده از موتور قوی و چرخ دنده‌های بزرگ صفحه یا همان لت‌ها درب را به یک سمت یا به دو طرف باز و بسته می‌کند.

درب اتوماتیک پارکینگی بازویی

یکی دیگر از انواع درب اتوماتیک در بازویی پارکینگ است. این درب به خاطر یاختار و نوع عملکرد باز و بسته شدن به فضای بیشتری نیاز دارد. از این رو معمولا از در بازویی برقی در مکان هایی که فضای ازاد زیادی دارند مانند ساختمان های مسکونی ویلایی، باغ و ویلا، کارخانه ها و … استفاده می شود.
این درب در دو مدل تک لنگه و دولنگه تولید و عرضه می شود. بر روی هر لت یک بازوی مکانیکی که دارای موتور پرقدرت است نصب می شود که به صورت 90 درجه حرکت می کند و باعث باز و بسته شدن درب می شود.

مزایای خرید درب اتوماتیک پارکینگی

 از انواع مختلف درب برقی پارکینگی در مکان‌های مختلفی استفاده می‌شود که مزایای زیادی را به همراه دارد. موارد زیر مهم‌ترین مزیت‌های درب اتومات پارکینگی به شمار می‌روند:

 • عدم نیاز به پیاده شدن راننده برای باز و بسته کردن درب
 • کنترل بهتر ورود و خروج وسایل نقلیه در مکان‌های مختلف مانند پارکینگ‌های ساختمان‌های تجاری، مسکونی، کارخانه‌ها و …
 • سهولت در رفت و آمد خودروها و وسایل نقلیه بزرگ در مراکز صنعتی

نکات خرید درب اتوماتیک

برای خرید یک درب اتوماتیک در اصفهان باکیفیت که دوام بالایی داشته باشد، بهتر است به یکسری نکات توجه داشته باشید:

برند تولید کننده

مهم‌ترین نکته به هنگام خرید درب اتوماتیک در اصفهان، توجه به برند تولید کننده است. برندهای معتبر محصولات باکیفیتی تولید می‌کنند که ماندگاری بالایی دارند. قیمت درب‌های اتوماتیک برند اگر چه کمی گران است اما با توجه به کیفیت بالای ساخت، بسیار بادوام هستند و در دراز مدت مجبور نخواهید بود برای تعمیر یا تعویض آن‌ها هزینه کنید.

توجه به لوازم جانبی

درب‌های اتوماتیک مانند هر وسیله برقی دیگری به مرور زمان استهلاک پیدا می‌کنند و نیاز به تعمیر خواهند داشت. درب‌های اتوماتیکی خریداری کنید که لوازم جانبی آن‌ها در بازار ایران موجود باشد و مجبور نباشید برای تعویض یک قطعه زمان طولانی و هزینه زیادی بپردازید.

قیمت درب اتوماتیک

قیمت درب برقی باید با توجه به متریال به کار رفته در آن، قابلیت‌های درب، کیفیت طراحی و ساخت تناسب داشته باشد. قیمت بالای درب اتوماتیک همیشه به معنای کیفیت بالای محصول نیست.

 اجزای تشکیل دهنده درب اتوماتیک

 اجزای تشکیل دهنده درب اتوماتیک

همان طور که گفته شد درهای برقی دارای انواع مختلفی هستند که از ساختار متفاوتی نسبت به یکدیگر برخوردارند اما به طور کلی می‌توان گفت درب اتوماتیک در اصفهان از اجزایی همچون موتور برقی برای ایجاد نیروی محرکه لازم، لت‌های شیشه‌ای یا فلزی، ریل یا بازو برای حرکت لنگه‌های درب، سنسورهای حرکتی و … تشکیل شده است.
الکتروموتور و برد الکترونیکی در تمام درب‌های برقی اتومات مشترک است و به عنوان قطعه اصلی شناخته می‌شود. علاوه بر این سنسورها با توجه به نوع درب در مدل‌های مختلف با حساسیت‌های گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. شاسی یا همان قاب و فریم هر درب نیز با توجه به نوع آن می‌تواند دارای جنس‌های متفاوت و ابعاد مختلفی باشد.
به طور کلی درب اتومات دارای دو سیستم الکترونیکی و مکانیکی است که هر کدام شامل چندین قطعه می‌شود. سیستم الکترونیکی شامل الکتروموتور، سنسورها، چشمی‌ها، منبع تغذیه، کلید کنترل و تعیین وضعیت، ریموت و رسیور است. سیستم مکانیکی نیز دارای قاب و فریم، ریل، تسمه، هرزگرد، چرخ دنده، جک بازویی، لولا و … می‌باشد.

خرید و سفارش انواع درب اتوماتیک در اصفهان

برای خرید و سفارش بهترین درب برقی در اصفهان باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. در اولین گام باید نوع درب را با توجه به نوع ساختمان، محل نصب درب، میزان تردد و رفت و آمد، فضای محل نصب و … انتخاب کنید.
اگر به دنبال یک درب اتوماتیک برای ورودی فروشگاه تجاری خود هستید، باید به سراغ درب‌های شیشه‌ای بروید. در صورتی که فضای کافی در محل نصب درب دارید می‌توانید از مدل‌های کشویی، لولایی، گرد و … بهره ببرید. اگر به دنبال زیبایی بیشتر معماری خارجی ساختمان هستید و گزینه‌ای لوکس می‌خواهید باید درب شیشه‌ای اتومات گردان را انتخاب کنید.
شاید شما نیاز به یک درب برقی برای پارکینگ منزل مسکونی یا باغ و ویلای خود دارید. یا اینکه می‌خواهید درب کارگاه صنعتی خود را برای سهولت در رفت و آمد برقی کنید. در این صورت باید به سراغ درب‌های اتوماتیک پارکینگی ریلی، سکشنال، لولایی یا بازویی بروید.
برای انتخاب بهترین درب اتوماتیک در اصفهان می‌توانید با کارشناسان اسپیدرز تماس گرفته و از مشاوره‌های ما بهره ببرید.  مکانیکی نیز دارای قاب و فریم، ریل، تسمه، هرزگرد، چرخ دنده، جک بازویی، لولا و … می‌باشد.

نصب و تعمیر درب اتوماتیک در اصفهان

قیمت انواع درب اتوماتیک در اصفهان از مجموعه اسپیدرز قابل استعلام روزانه است. اسپیدرز تنها یک فروشگاه درب برقی نیست، بلکه طیف وسیعی از درب‌های اتوماتیک سریع را می‌توانید از اسپیدرز تهیه کنید.
با توجه به اینکه قیمت درب سریع صنعتی، درب آشیانه، درب رول آپ، درب فست رول و … متأثر از تغییرات نرخ ارز است و به صورت روزانه مشخص می‌شود. بنابراین فروش انواع درب اتوماتیک با چالش قیمت و موجودی همراه است. اما نگران نباشید. ما در اسپیدرز سعی کرده‌ایم با شفافیت قیمت این چالش را برطرف کنیم.

بهترین برند درب اتوماتیک در اصفهان

با توجه به رشد روزافزون تقاضا برای خرید و نصب انواع درب‌های اتوماتیک، در حال حاضر، شرکت‌های مختلفی در زمینه طراحی و عرضه درب‌های اتوماتیک پرسرعت در ایران فعالیت دارند. این موضوع انتخاب بهترین برند درب اتوماتیک در اصفهان را چالش برانگیز کرده است. به همین دلیل، توصیه می‌کنیم حتماً در انتخاب برند توجه و دقت کافی داشته باشید. اسپیدرز به عنوان یک برند معتبر و باکیفیت در صنعت درب‌های برقی و اتوماتیک، سابقه درخشانی از همکاری با برندهای تولید کننده شناخته شده دارد و محصولات اورجینال و 100% اصل را عرضه می‌کند.
شما می‌توانید پس از بررسی انواع درب اتومات و مقایسه ویژگی‌های مختلف آن‌ها، در مجموعه اسپیدرز با اطمینان از قیمت و اصالت کالا، محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید. قیمت انواع درب سریع صنعتی  در این فروشگاه کاملاً رقابتی و اقتصادی می‌باشد.

درب اتوماتیک اصفهان

قیمت انواع درب اتوماتیک در اصفهان

قیمت انواع درب اتوماتیک در اصفهان با توجه به کیفیت، برند، تجهیزات استفاده شده در آن، ابعاد درب و نیز عرضه و تقاضا تعیین می‌شود. بنابراین، برای خرید درب اتوماتیک شیشه‌ای یا پارکینگی با قیمت مناسب ابتدا باید نیازها و انتظارات خود را مشخص کنید.
شرکت اسپیدرز مدل‌های مختلف درب برقی اتوماتیک موجود در بازار ایران را در اختیار دارد. بنابراین شما می‌توانید با توجه به نیاز و بودجه خود، بهترین و ارزان‌ترین درب اتوماتیک را خریداری کنید.

 

 لیست قیمت درب اتوماتیک

قیمت انواع درب اتومات از مجموعه اسپیدرز قابل استعلام روزانه است. اسپیدرز تنها یک فروشگاه درب برقی نیست، بلکه طیف وسیعی از درب‌های اتوماتیک سریع را می‌توانید از اسپیدرز تهیه کنید.
با توجه به اینکه قیمت درب سریع صنعتی، درب آشیانه، درب رول آپ، درب فست رول و … متأثر از تغییرات نرخ ارز است و به صورت روزانه مشخص می‌شود. بنابراین فروش انواع درب اتوماتیک در اصفهان با چالش قیمت و موجودی همراه است. اما نگران نباشید. ما در اسپیدرز سعی کرده‌ایم با شفافیت قیمت این چالش را برطرف کنیم.